120+

بیشتر از 120+ از مشتریان ما
از کارکردن با ما راضی می باشند

ما بر جذابیت تمرکز می کنیم کاربران علاقه مند به محتوا وب سایت و دنبال کردن این هستند.
یکی از موارد مهم در زمینه طراحی سایت تولید محتوا خوب بر اساس نوع فعالیت وب سایت می باشد. کاربرهای اینترنتی به سایت هایی توجه میکنند که انهارا در زمینه محتوا در مورد خواسته های خود راضی کرده باشد.

محتوای وب سایت شما بسیار مهم می باشد

خواندن مقالات آموزشی در زمینه تولید محتوا

طراحی سایت زیبا با قالب وردپرس

شما برای برطرف کردن نیازهایی که در ارتباط با مخاطبان خود دارید به طراحی سایت قالب وردپرس نیازمندید.

قالب وردپرس برای وب سایت:

یکی از پر طرفدار ترین سیستم های مدیریت محتوا وردپرس (wordpress) می باشد. ورد پرس از قالب های متوع و زیبایی پشتیبانی میکند. قالب های ورد پرس بسیار کاربر پسند(user friendly) طراحی شده. مدیریت ورد پرس بسیار راحت و مناسب برای شماست.

هاست و دامنه رایگان:

برای داشتن وب سایت، شما نیاز به داشتن هاست و دامنه اینترنتی دارید. با سایت زیبا برای طراحی سایتتان به مدت یک سال هاست و دامنه مورد نیازتان را رایگان دریافت می کنید.

سئو رایگان:

سئو به رتبه سایت شما در میان دیگر سایت هایی می باشد که فعالیت مشابه سایت شما دارند.شما برای سئوی بهتر سایت خود نیاز به انجام مواردی هم در  برنامه نویسی دارید. که شامل ساخت سایت مپ و معرفی درست سایتتان به جستجوگرهایی از قبیل گوگل می باشد.

با انتخاب سایت زیبا برای طراحی سایتتان پیش موارد لازم برای برقراری سئو سایت شما بطور رایگان انجام میگیرد.

ویژگی ها:

  • استفاده از تکنولوژی روز.
  • طراحی واکنش گرا (responsive).
  • امکان توسعه برای سایت های برنامه نویسی شده.
  • پشتیبانی مادام العمر.
  • و…

امنیت در برنامه نویسی سایت:

امنیت اطلاعات از مهمترین خواسته های هرکسی می باشد. امروزه داشتن سایت برای معرفی خدمات و یا محصولات از ملزومات کسبوکار بحساب می آید. شما از طریق سایت شخصی میتوانید دایره فعالیت های اقتصادی خود را به خارج از شهر، استان و کشور برسانید. این به همان اندازه که مفید هست میتواند مضر باشد.  با افزایش بازدید این امکان  برای سرقت اطلاعات سایت شما افزایش می بابد. سایت زیبا از زیرساختی در برنامه نویسی استفاده میکنند که امکان نفوذ غیر مجاز به اطلاعات شمارا  به صفر میرساند.

قیمت مناسب طراحی سایت: 

هیچوقت پرداخت قیمت بالا به شرکت های برنامه نویسی دلیلی بر بهتر بودن سایت نیست. ارزش یک نرم افزار رابطه مستقیم با دانش برنامه نویس یاگروه برنامه نویسی سازنده دارد.

قیمت پایین مجموعه سایت زیبا بخاطر تجربه و مشرف بودن روی برنامه نویسی انواع خدمات مورد نیاز شماست.

ما از اعتماد شما سپاسگزاریم