وبلاگ

بلاگ سایت زیبا

چرا سایت زیبا را انتخاب کنیم؟

۲۹شهریور۱۳۹۶

هاست و دامنه رایگان:

برای داشتن وب سایت، شما نیاز به داشتن هاست و دامنه اینترنتی دارید با انتخاب سایت زیبا برای طراحی سایت خود به مدت یک سال هاست و دامنه مورد نیازتان را رایگان دریافت می کنید.طراحی سایت

سئو رایگان:
سئو به رتبه سایت شما در میان دیگر سایت هایی می باشد که فعالیت مشابه سایت شما دارند شما برای سئوی بهتر سایت خود نیاز به انجام مواردی هم در هنگام برنامه نویسی و هم بعد از برنامه نویسی دارید که شامل ساخت سایت مپ و معرفی درست سایتتان به جستجوگرهایی از قبیل گوگل می باشد. با انتخاب سایت زیبا برای طراحی سایتتان پیش موارد لازم برای برقراری سئو سایت شما بطور رایگان انجام میگیرد.

کارایی :
هر شخص برای برطرف کردن نیازهایی که در ارتباط با مشتریان یا مخاطبان خود دارد اقدام به ساخت سایت میکند. بسیار دیده شده متقاضیانی علی رقم پرداخت هزینه های گزاف باز هم نتوانستند استفاده مطلوب را از سایتی که تحویل گرفته اند ببرند. هدف اصلی سایت زیبا کارایی سایت ، برنامه و یا سامانه ای میباشد که برای شما ساخته می شود. ما شمارا تا پایان برای رسیدن به این مطلوب همراهی میکنیم.

دیگر ویژگی ها:

  • استفاده از تکنولوژی روز
  • طراحی واکنش گرا (responsive)
  • امکان توسعه برای سایت های برنامه نویسی شده
  • پشتیبانی مادام العمر
  • و...

طراحی سایت
امنیت:
امنیت اطلاعات از مهمترین خواسته های هرکسی می باشد. امروزه داشتن سایت یا وبگاه اینترنتی برای معرفی خدمات و یا محصولات از ملزومات کسبوکار بحساب می آید. شما از طریق سایت شخصی میتوانید دایره فعالیت های اقتصادی خود را به خارج از شهرو استان و یا کشور برسونید. این به همان اندازه که مفید هست اما با افزایش بازدید این امکان را برای سرقت اطلاعات سایت شما افزایش میدهد. برنامه نویسان سایت زیبا از زیرساخت هایی در برنامه نویسی استفاده میکنند که امکان نفوذ غیر مجاز به اطلاعات شمارا تقریبا به صفر میرساند. برخی از این راهکارها را میتوانید از اینجا مطالعه فرمایید.

قیمت مناسب:
هیچوقت پرداخت قیمت بالا به شرکت های برنامه نویسی دلیلی بر بهتر بودن نرم افزاری که شما تحویل میگیرید نیست. ارزش یک نرم افزار رابطه مستقیم با دانش برنامه نویس یاگروه برنامه نویسی سازنده دارد. قیمت پایین مجموعه سایت زیبا بخاطر تجربه و مشرف بودن روی برنامه نویسی انواع خدمات مورد نیاز شماست.

 

پیشاپیش از اعتماد شما سپاسگزاریم

Atom

قدرت گرفته شده از سایت زیبا

SiteZiba.com