1- قالب سه بعدی پاورپوینت 3D

پاورپوینت 3D Cross Format یک طراحی اسلاید زیبا است که حاوی شکلهای متقابل است که شما می توانید در ارائه پاورپوینت استفاده کنید. این نماد 3D دارای معنای معنوی است، که در غار گورستان و در کلیسا ظاهر می شود. این یک پیام مهمی برای کل بشریت است، بنابراین، استفاده از آن باید در ارائه پاورپوینت به منظور الهام بخشیدن به امید و ایمان بین افراد میباشد، افرادی که به دنبال یافتن معنی واقعی زندگی تشویق شوند.

دانلود 3D چشم انداز PPT پس زمینه برای نماد مسیحیت با استفاده از آن در تم PPT کریسمس. 

دعوت از دوستان، همکاران و سایر افراد مرتبط با خود یا برگزاری یک Hangout Google، و برگزاری مسابقه آهنگ کلیسای کاتولیک یا جلسه خواندن کتاب مقدس. مشارکت در جلسات روحانی را تشویق کنید و فضای خوبی را برای به اشتراک گذاشتن با استفاده از الگوهای PPT مذهبی فراهم کنید.

دانلود قالب پاور پوینت سه بعدی صلیب

2- قالب زیبای پازل 3D برای powerpoint

قالب زیبای 3D پاورپوینت قالب حرفه ای و اسلاید تصاویر با کیفیت بالا است که شما می توانید برای بسیاری از سخنرانی های مرتبط با کسب و کارتان از آن استفاده کنید. این قالب با شکل قطعه پازل 3D در خاکستری و خاکستری کم رنگ، قالب را با توجه و علاقه مخاطبان شما هدایت می کند. با این حال، به رغم این طرح رنگی، به لطف نور و سایه هایی که برای این قالب ارائه میکند تنوع و در رنگ هم دور از ذهن نمی سازد.

این قالب مضمون 3D مناسب برای طرح های تجاری، طرح های پروژه، گزارش ها، و دیگر ارائه های شرکت های بزرگ است. با این حال، این قالب به اندازه کافی برای همه کارها برای اهداف آموزشی و خانگی استفاده می شود.

دانلود قالب پاور پوینت سه بعدی تجاری


برای دیدن همه قالب های PowerPoint اینجا کلیک نمایید...نحوه پیاده سازی وب سرویس

پیاده سازی سایت جوملا

طراحی و پیاده سازی وب سایت

مراحل پیاده سازی وب سایت

Array